Chemia do mebli. Hurtownia. Zalecana oferta dla tapicerów


    

Nasza rodzinna firma działa już wiele lat, staramy się wciąż powiększać naszą unikalną ofertę.

Wykorzystując internet do handlu możemy docierać do zorientowanych w tej branży klientów, z każdego miasta.
Nasi kupujący, to głównie ludzie, którzy zajmują się renowacją mebli, tapicerzy, fachowcy, rzemieślnicy, ludzie którzy tworzą wymyślone przez siebie, idealne pomysły.


Tylko dzięki naszym wyjątkowym tkaninom obiciowym można doskonale odnowić swoje podniszczone meble, dodać im nowego charakteru.

Hurtownia Almitex, to bogaty asortyment m. in. tkanin, różne wzory i kolory. W naszej meblowej ofercie także: Materace, łóżka.
Zawsze dbamy o bardzo bogaty, ciekawy wybór, kolorystyczny, jak również, cenowy i ciekawe wzory.

Każdy rzemieślnik, który zajmuje się zawodowo tapicerką i obiciami mebli poszukuje idealnego sklepu hurtowego najwyższej jakości, w celnej cenie tkanin, materiałów obiciowych, akcesorii meblowych.

Nasza hurtownia, to kapitalny wybór.

W naszej ofercie również hurtowa sprzedaż tanich, jakościowo najlepszych mebli. Np. dopasowane do każdego wnętrza tanie wersalki, kanapy, sofy.

Oferowane przez nas produkty wykazują najwyższą jakość wraz z bardzo szeroką gamą kolorów i wzorów.
W naszym sklepie do wyboru tkaniny obiciowe i tapicerskie w kwiaty czy w fantazyjne kształty i powtarzalne desenie, jednobarwne ale oryginalnie fakturowane – każdy z Państwa zawsze znajdzie w naszej hurtowni materiałów tapicerskich wzorowo dobraną do swoich wymogów tkaninę!

Nasze produkty możemy wysłać do: Wołów Łomianki Kargowa Nowe Miasteczko Bobolice Słubice Sośnicowice Wołów Zagórów Brańsk Choroszcz Radzyń Podlaski Łobez Ryglice Władysławowo

I każdego innego miasta…

Piżamka dziewczęca Rose. Dla dzieci Komplet bluzka i spódniczka Promocja Letnia Klej do drewna. Nogi do mebli drewniane. Bluza dresowa z kapturem spodnie. Dla niemowląt

quady, atv i inne Lokal użytkowy. Masażery i platformy wibracyjne.

OGŁOSZENIA PRASOWE